Завантажити ще

"Шахтар" - "Динамо": "Пташка" заспівала гімн, а Михайло Діанов зробив перший удар

Катерина «Пташка» Поліщук заспівала гімн України перед грою «Шахтаря» та «Динамо». Після виконання військовому медику подарували квіти. Ще один визволений з полону захисник «Азовсталі» Михайло Діанов завдав першого символічного удару.

Вболівальники, які придбали благодійний квиток на гру, зробили внесок у відновлення стадіону в Ірпені, повідомило Міністерство молоді та спорту України.

Матч у рамках 7 туру чемпіонату України розпочався о 17:00 на «Арена Львів». Перший тайм закінчився на користь «Шахтаря» з рахунком 1:0, пенальті у ворота «Динамо» забив Олександр Зубков. За результатами другого тайму "Шахтар" переміг "Динамо" з рахунком 3:1.

Металургійний комбінат у Маріуполі „Азовсталь“ належить групі “Метінвест” Ріната Ахметова, який є президентом ФК «Шахтар». Територія заводу оборонялася українськими військовими до 20 травня. Після цього до 21 вересня захисники „Азовсталі“ знаходилися у російському полоні.