0

Пекін-2022. Золото у хокеї розіграє Росія та Фінляндія. Канада вперше за 16 років без медалей

На олімпійському хокейному турнірі серед чоловіків визначилася пара фіналістів. У вирішальній сутичці за золото змагатимуться збірні Фінляндії та Росії.

У першому півфінальному поєдинку збірна Фінляндії здолала Словаччину 2:0. Матч видався дуже напруженим і другу шайбу фіни закинули вже у порожні ворота.

Не менш спекотним видався і другий півфінал, у якому збірна Швеції поступилася ОКР. Основний час зустрічі та овертайм завершилися з рахунком 1:1. Переможець протистояння визначився у серії булітів.

Завтра Словаччина та Швеція розіграють бронзові медалі, а у неділю чемпіони Пхьончхана-2018 Росія з Фінляндією визначать чемпіона Ігор у Пекіні.

Варто відзначити невдачу збірної Канади, яка вилетіла у чвертьфіналі від шведів (0:2).

Збірна Канади вперше за 16 років не зуміла здобути медалі на Олімпійських іграх. У 2006 році на Олімпіаді в Туріні (Італія) канадці програли на стадії 1/4 фіналу Росії з рахунком 0:2.

У 2010 році на домашніх Іграх у Ванкувері Канада здобула золоті медалі, перегравши у фіналі США (3:2, ОТ). На Олімпіаді в Сочі в 2014 році канадці також здобули перемогу, у вирішальному матчі здолавши Швецію (3:0). У 2018 році у Пхьончхані (Південна Корея) канадці здобули бронзові нагороди, у матчі за третє місце обігравши Чехію (6:4).

Новини по темі: Хокей олімпіада-2022 Пекін