Завантажити ще

На Олімпіаді рекордсменка, у житті ефектна блондинка: нідерландська ковзанярка взяла друге золото

29-річна голландська ковзанярка Ірен Схаутен виграла друге поспіль золото на Олімпіаді в Пекіні та знову з олімпійським рекордом. 10 лютого Схаутен була першою у дистанції на 5000 метрів, повідомило Суспільне Спорт, яке в Україні транслює зимові ігри.

Схаутен здолала дистанцію за шість хвилин 43,51 секунди. Друге місце посіла канадка Ізабелль Вейдеман із відставанням у 4,67 секунди, третє – чешка Мартіна Саблікова (+6,58). 5000 метрів - найдовша ковзанярська олімпійська дистанції у жінок, у чоловіків це 10 тисяч метрів.

5 лютого Ірен Схаутен виступала на дистанції 3000 метрів, подолавши її за три хвилини 56,930 секунд. Це було перше олімпійське золото для спортсменки, також своїм результатом побила олімпійський рекорд, який тримався 20 років. Власниця минулого рекорду, німкеня Клаудія Пехштайн, також виступає на Олімпіаді-2022, їй уже 49 років. На колись коронній дистанції 3000 метрів вона стала лише 20-ою. Свій рекорд вона встановила на Олімпаді-2002 у Солт-Лейк-Сіті.

На Олімпіаді-2018 Ірен Схаутен змогла завоювати лише бронзу у мас-старті. У Пекіні у голландки попереду мас-старт та командні перегони. У житті Ірен Схаутен ефектна блондинка, за якою в Інстаграмі стежать 149 тисяч передплатників. Спортсменка не соромиться викладати фото у купальнику.