Легенду харківського "Металіста" дискваліфіковано на 4 роки за допінг

Легенду харківського

Бразильського ексфорварда харківського "Металіста" Жажа Коельо спіймали на вживанні допінгу, за що він отримав 4-річну дискваліфікацію.

У листопаді минулого року Жажа грав за "Чіанграй Юнайтед" в азіатській Лізі чемпіонів проти "Мельбурн Вікторії". Бразилець з'явився на полі у другому таймі, а сам матч завершився з рахунком 2:2.

Після зустрічі Жажа здав пробу на допінг, де у його зразку сечі було виявлено заборонену речовину.

Азіатська футбольна Конфедерація винесла невблаганний вердикт - Жажа отримав чотирирічну дискваліфікацію за порушення антидопінгових правил. Ця заборона поширюється на міжнародні, внутрішні, офіційні та товариські матчі.

Жажа двічі виступав за харківський клуб спочатку в період з 2008 до 2010 року, а потім з 2013 до 2014 року. За цей час він відіграв 99 матчів у всіх турнірах, в яких забив 43 голи та віддав 18 результативних передач.

Новини по темі: Жажа Коельо Металіст