Завантажити ще

«Труху» не змогли купити олігархи, тому почався хейт», - Максим Лавриненко у розмові з «Зе Інтерв'юер»

«Труху» не змогли купити олігархи, тому почався хейт», - Максим Лавриненко у розмові з  «Зе Інтерв'юер»
Фото: youtube.com/@the_interviewer

Максим Лавриненко, якого називають власником телеграм-каналу «Труха», дав інтерв’ю Анатолічу у програмі «Зе Інтерв’юер». 

В розмові з ведучим Максим Лавриненко розповів про те, що телеграм-канал ніколи не був анонімним, про справжнього власника, про те, що «Труха» не продається, хоча спроби з боку олігархів були. А також про те, що адміни телеграм-каналів і самі вже можуть багато чому навчити професійних журналістів.

Так, зокрема, Анатоліч запитав чи правда, що за Лавриненком стоїть колишній міністр МВС Арсен Аваков.

- Я навіть не знайомий з Арсеном Аваковим. Але ти вірно відмітив, що за однією з версій. Я стільки версій чув, - прокоментував Максим Лавриненко. – Власником є я, я єдиний власник. Я не олігарх, не бізнесмен, навіть не журналіст. Але ЗМІ ніяк не можуть зрозуміти, як це простий хлопець із Харкова, який не має зв’язків, зробив найпопулярніший телеграм-канал країни.

Так, каже Лавриненко, на початку були інвестори, але вже рік тому він повністю з ними розрахувався, тож вони не мають жодного впливу на «Труху».

Розвиваючи свою думку, Максим Лавриненко відмітив, що у деяких олігархів позиція щодо нього «Якщо не можна купити – треба мочити». За його словами, канал хотів купити за 5 млн доларів один відомий олігарх, навіть, обіцяв, що збереже всю команду, але не редакційну політику. Втім Лавриненко відмовився від цієї пропозиції і тоді в його сторону полетів хейт, зокрема, через ЗМІ.

- Думаєш, це було замовлення цього олігарха?

- Ну не може воно ж так співпасти, - вважає Лавриненко, який продовжує підкреслювати, що «Труха» не продається.

На питання ведучого, чи не боїться він, що телеграм-канал закриють, адже закон в Україні не розповсюджується на цю соцмережу і кожен може публікувати, що завгодно, Лавриненко відповів, що він в це не вірить.

- Неможливо, зараз 70% українців читають новину в телеграм-каналах. Ти уявляєш, який вибух буде в суспільстві?

Також у розмові з Анатолічем, Лавриненко відмітив, що він регулярно підвищує рівень свої співробітників,  приміром, запрошує професійних журналістів, щоб ті проводили майстер-класи.

- Але по зворотньому зв’язку від наших адмінів я чую, що вони можуть більшому навчити цих журналістів, бо там «стара школа». Наприклад, те, що можна написати одним реченням вони роблять 50. Тож ті телеграм-канали, які вже працюють декілька років, самі можуть навчати професійні ЗМІ, як це робити. Тому що голосує підписник, - каже Максим Лавриненко.

Новини по темі: Telegram