19 травня

"Шахтар" програв "Марселю" та вилетів з Ліги Європи

Донецький "Шахтар" на виїзді програв французькому "Марселю" у матчі-відповіді плей-оф кваліфікації Ліги Європи - 2023/24 з футболу. Гра завершилась з рахунком 3:1 на користь французів. "Шахтар" завершив виступи в єврокубках, а "Марсель" вийшов до 1/8 фіналу Ліги Європи за підсумком двох матчів (5:3).

Рахунок у матчі був відкритий "гірниками" на 12-й хвилині. Пенальті забив Георгій Судаков. Але через 10 хвилин гол забив форвард "Марселя" П'єр-Емерік Обамеянг.

У другій половині гри забиті м'ячі у виконанні Сарра та Кондогбії забезпечили господарям комфортну перевагу над "Шахтарем".

Наступний матч "гірники" зіграють у 18 турі УПЛ проти "Олександрії" в понеділок, 26 лютого.

• Журналіст Коротко про розказував, які неймовірні кроки в індивідуальному прогресі гравців за останні два роки зробив український футбол. Але найцікавіше відбувається з українськими воротарями. Анатолій Трубін - номер один у «Бенфіці», Андрій Лунін поступово стає першим у воротах мадридського «Реала». А днями «вершкові» підписали ще й юного українця Іллю Волошина.
  • 18 лютого  Анатолій Трубін увійшов в історію «Бенфіки», відбивши третій пенальті у поточному сезоні. 22-річний воротар з України спочатку пропустив гол у свої ворота, а згодом виправився.