31 жовтня
Завантажити ще

Андре Тан пояснив, чому "нічого одягти" і як правильно доглядати сезонний гардероб.

Андре Тан пояснив, чому
Фото: instagram.com/andre_tan_official

Відомий український дизайнер одягу Андре Тан сповідує дбайливе та шанобливе ставлення до гардеробу, прищеплюючи акуратність щодо речей та своїх шанувальників. За відчуттями модельєра, питання "Чому нема чого надіти?" частіше мучить людей, які безсистемно зберігають речі і неправильно доглядають їх. Ситуація "нічого вдягнути" часто є похідною від цих "шкідливих звичок". Про це fashion-експерт розповів 21 грудня в Інстаграм.

- Як би дивно це не звучало, я часто помічав, що багато хто не поділяє свій гардероб і не ховає сезонні речі. Відкриваючи шафу, ви бачите літні майки впереміш зі светрами, витягуєте з цієї купи улюблений кардиган і з подихом ворожите, чому ж ви знову надягаєте одне й теж. У вас у голові створюється ілюзія, що речей дуже багато, а насправді сезонних речей вам катастрофічно не вистачає. Як же правильно доглядати сезонну капсулу? - поставив риторичне запитання Андре Тан.

Правила поводження із сезонним гардеробом від Андре Тана

Після кожного сезону (в нашому кліматі раджу розділяти зима/осінь-весна/літо) потрібно випрати та погладити всі речі – це допоможе запобігти прояву прихованих дефектів та закріпленню плям.

Зберігайте речі правильно:

  • бажано в кофрах (ніколи не зберігайте у поліетилені, тільки в натуральних кофрах для того, щоб була достатня циркуляція повітря);
  • зберігайте речі на вішалках, які підходять за плечовим розміром, щоб уникнути деформації виробу;
  • сортуйте від коротких до довгих та від світлих до темних речей;
  • між речами різних кольорів використовуйте вішалку із порожньою кофрою. Це запобігає міграції кольору в період зберігання;
  • об'ємні та важкі речі зберігайте у складеному вигляді.

Чищення та догляд

Чи не ризикуйте! Самостійний догляд може призвести до неминучих наслідків, таких як деформація виробу, міграція кольору (линька), усадка речі, прояв поривів та інше.

Якщо з'явилася пляма – не використовуйте сіль чи вологі серветки! Це міф! Вони можуть лише закріпити забруднення та зірвати колір. Можна обережно зібрати залишкову вологу з місця забруднення чистою сухою ганчіркою та звернутися до професіоналів у найближчі два дні без попередньої обробки. Чим довше пляма знаходиться на одязі, тим важче її вивести.

- Не ризикуйте улюбленими речами. Довіряйте догляд за улюбленим одягом, взуттям та домашнім текстилем професіоналам, - підсумував Андре Тан, порадивши у будь-якій незрозумілій ситуації звертатися до хімчистки.

Також Андре Тан розповів, що одягти нановорічний корпоратив-2021, щоб виглядати модно, і як виглядати на мільйон, купуючи недорогий одяг.

Раніше Андре Тан дав корисні поради тим, хто збирається прати нові джинси та розповів про головні нюанси прання вовняних речей.