0
28 березня

Жіночий "Прометей" здобув захоплюючу перемогу у 1/8 фіналу Єврокубку

Жіночий

Слобожанський "Прометей" переміг на виїзді у Бельгії "Касторс Брен" в першому матчі 1/8 фіналу Єврокубку ФІБА – 93:92.

Початок зустрічі видався за українським колективом. Швидкісну гру господарів наші дівчата придушили потужною та бистрою грою. У результаті першу чверть "Прометей" завершив із різницею у дев'ять очок на свою користь. До великої перерви господарі змогли відіграти два очки.

До заключної чверті "Прометей" контролював гру та мав перевагу. Однак у останній 10-хвилинці перебіг подій змінився.

В ході поєдинку "Прометей" розбазарив 13-очковий гандикап, заключну хвилину основного часу починав із відставанням у три бали, і вирвав перемогу завдяки точному штрафному кидку Аріель Аткінс за секунду до фінальної сирени.

Аріель Аткінс - чинна олімпійська чемпіонка у складі збірної США. Саме вона стала головним героєм поєдинку – на її рахунку 29 очок, п'ять асистів та п'ять перехоплень.

Другий матч команди зіграють 20 січня у Слобожанському.

Новини по темі: Баскетбол Прометей