0
19 квiтня

Збірна України стартувала з поразки на гандбольному Євро-2022

Чоловіча збірна України з гандболу поступилася Сербії 23:31 у стартовому матчі чемпіонату Європи-2022.

Предтурнірні розклади фахівців навряд чи одностайно ставили українців у ряд
аутсайдерів групи, де окрім збірної Сербії виявилися олімпійські чемпіони французи та віцечемпіони Євро-2020 хорвати.

Кадровий потенціал збірної кульгає на обидві ноги. І все це присипане експериментальним тренерським складом на чолі з німецьким дебютантом 60-річним Міхаелем Біглером. Ось і вийшло так, що старт Євро було провалено збірною.

Вже з перших хвилин серби захопили ініціативу та не відпускали її до кінця матчу. Перший тайм завершився з перевагою балканської команди у шість м'ячів – 17:11. У другій половині різниця доходила навіть до 12 м'ячів, але наприкінці наші трохи підтягнулися і скоротили різницю до восьми м'ячів – 23:31.

Втім, по суті, ця поразка ставить хрест на сподіваннях вийти з групи, адже наступний матч, 15 січня, Україна проведе проти олімпійських чемпіонів, і тут би уникнути великої поразки.

Новини по темі: Гандбол Чемпіонат Європи