29 червня
Завантажити ще

Зеленський закликав учасників "Каннських левів" стати союзниками України

Зеленський закликав учасників
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський звернувся до учасників міжнародного фестивалю "Каннські леви", закликавши їх підтримати нашу країну у боротьбі з агресією Росії. Про це йшлося у його зверненні до українців.

- Найкоротший, але дуже вагомий звернення зробив до учасників міжнародного фестивалю креативності в Каннах – найбільшої такої події у світі. «Канські леви» – це особлива аудиторія. Це люди, які вміють керувати увагою та дуже потрібні Україні саме зараз. Закликав найкреативніших людей світу бути в цьому нашими союзниками. І знаю, що відгук у Каннах був дуже позитивним, - заявив глава держави.

Як зазначив президент, що довше в Україні йде війна, тим складніше конкурувати за увагу сотень мільйонів людей у різних країнах. Зеленський запевнив, що зробить усе можливе, щоби уваги до України не згасало.

Міжнародний фестиваль творчості « Каннські леви » вважається найавторитетнішим міжнародним фестивалем виробників реклами. Цей фестиваль тривалістю від 5 до 7 днів щорічно проводиться у французькому місті Канни, зазвичай третього тижня червня. Головною подією фестивалю є церемонія нагородження - автори найкращих робіт року в галузі реклами одержують "Золотого Лева".