Завантажити ще

Зеленський закликав США посилити санкції проти РФ та офіційно визнати країну спонсором тероризму

Зеленський закликав США посилити санкції проти РФ та офіційно визнати країну спонсором тероризму
Фото: President.gov.u

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із делегацією верхньої палати Конгресу Сполучених Штатів, яка прибула з візитом до Києва. Сторони обговорили дії Росії проти українського народу. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

- Росія чинить геноцид проти українського народу. Здійснює військові злочини, яких лякається весь світ - тортури, масові розстріли, зґвалтування. Таких злочинів Європа не бачила від часів Другої світової війни, - заявив Зеленський.

Глава держави подякував американській стороні за підтримку та відзначив особливу роль США у посиленні санкційного тиску на Росію. Також він закликав США офіційно визнати РФ країною-спонсором тероризму.

– Розраховую на підтримку Сполученими Штатами подальшого посилення санкцій. Крім того, вважаємо, що Росія має бути офіційно визнана державою – спонсором тероризму, - наголосив президент.

У ході зустрічі з американською делегацією Зеленський назвав визначною подією для нашої країни набуття чинності законом про ленд-ліз для України. Український лідер висловив сподівання, що Сенат США оперативно затвердить пакет додаткового фінансування для нашої країни у розмірі 39,6 мільярда доларів.