Завантажити ще

Зеленський терміново збирає РНБО незважаючи на довгі вихідні

Зеленський терміново збирає РНБО незважаючи на довгі вихідні
Фото: президент.gov.ua

У п'ятницю, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський скликає нове засідання Ради нацбезпеки і оборони ( РНБО ). Про це 14 жовтня повідомили в апараті Радбезу.

"Президент України Володимир Зеленський доручив секретарю Ради національної безпеки і оборони України Олексію Данилову організувати проведення 15 жовтня 2021 о 16.00 в Києві засідання РНБО України", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що засідання має пройти в Офісі президента України. Всі члени РНБО України проінформовані про дату, час і місце проведення засідання. Ймовірно, перед засіданням 15 жовтня Зеленський змінить склад Радбезу, вивівши з нього Дмитра Разумкова (хоча той і так на останніх засіданнях не був присутній).

Теми, які будуть розглядатися на засіданні, не називаються. Однак на початку жовтня секретар РНБО Олексій Данилов анонсував засідання на 8 або 15 жовтня, яке, за його словами, буде присвячено проблемам контрабанди та користування надрами. Крім того, раніше Данилов анонсував, що Радбез займеться "банкопадом" в Україні у період 2015-2018-х років, але ця тема наразі не піднімалася.

Попереднє засідання РНБО відбулося місяць тому, 17 вересня. На ньому стало відомо, що в Україні вже створена і працює система моніторингу олігархів, також були введені санкції проти росіян-отруйників Навального. Під санкції потрапили люди, причетні до проведення виборів до Держдуми РФ на території Криму і ОРДЛО (з вивезенням на дільниці в РФ і паспортизацією). Після засідання Олексій Данилов зізнався, що його напружує російська мова.