Завантажити ще

Зеленський та Дуда мають намір діяти разом для подолання викликів безпеки в регіоні

Зеленський та Дуда мають намір діяти разом для подолання викликів безпеки в регіоні
Фото: President.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський та президент Польщі Анджей Дуда у телефонній бесіді 24 листопада обмінялися баченнями щодо викликів у питаннях безпеки в регіоні та спільної протидії їм.

- Провів плідну телефонну розмову з Анджеєм Дудою. Радий, що маємо однакове бачення викликів безпеки для регіону. А також те, що маємо діяти разом для їх подолання. Намітили подальший план контактів щодо вирішення двосторонніх та міжнародних питань, - написав Зеленський на своїй сторінці у твіттері.

Раніше лідер Польщі Анджей Дуда офіційно підтримав майбутній вступ України до Європейського Союзу. Також Дуда заявив, що запуск Північного потоку-2 стане помилкою для всього євроатлантичного співтовариства. Президент Польщі також взяв участь у роботі " Кримської платформи ".

Білорусь продовжує інспірувати міграційну кризу на кордоні з Польщею, а Україна не виключає ймовірності того, що мігрантів буде перекинуто і на наш кордон. У ніч із 23 на 24 листопада, наприклад, у Польщі зафіксували понад 250 спроб перетину кордону з боку мігрантів - хоча прем'єр країни Моравецький заявив, що потік мігрантів із Білорусі значно зменшився порівняно з попереднім місяцем. Україна тим часом розпочала спеціальну прикордонну операцію "Полісся" на кордоні з Білоруссю і виділила кошти на зміцнення кордону.