Завантажити ще

Зеленський: Росія втратила у війні проти України майже 27 тисяч солдатів, серед них – призовники

Зеленський: Росія втратила у війні проти України майже 27 тисяч солдатів, серед них – призовники
Фото: President.gov.ua

З початку вторгнення Росії в Україну в боях загинуло майже 27 тисяч солдатів з армії ворога, зокрема молоді терміновики. Про це заявив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні до українців.

- Росія втратила майже 27 тисяч солдатів, і багато хто з них – молоді терміновики. Росія втратила понад три тисячі танків, броньованих бойових машин, велику кількість звичайних військових машин, гелікоптерів, безпілотників і всі свої перспективи як держави. І заради чого це все? Щоб у тимчасово окупованому Генічеську ще трохи постояв пам'ятник Леніну? Ніякого іншого результату Росія не має і не буде, - заявив Зеленський.

Як зазначив глава держави, бійцям ЗСУ також вдалося збити вже 200 ворожих літаків. За його словами, стільки авіації Росія не втрачала в жодній війні за десятки років.

- Насправді ніхто сьогодні не може передбачити, як довго триватиме ця війна. Але ми робимо все для того, щоби можна було звільнити нашу землю швидко. Саме в цьому наш пріоритет – щодня працювати так, щоб війна була коротшою, - наголосив він.

Український лідер нагадав, що тривалість війни залежить не лише від українців, а й від наших країн-партнерів. Глава держави подякував світовому товариству введені проти РФ санкції, а також фінансову та оборонну підтримку української армії.