4 липня
Завантажити ще

Зеленський про надання Україні статусу кандидата в ЄС: Чекали 120 днів та 30 років!

Зеленський про надання Україні статусу кандидата в ЄС: Чекали 120 днів та 30 років!
Фото: President.gov.ua

Президент Володимир Зеленський подякував лідерам Європейського Союзу, які ухвалили рішення про надання Україні статусу кандидата в блок. Відповідну посаду глава держави опублікував у своєму Твіттері.

- Щиро вітаємо рішення лідерів ЄС на Європейській Раді надати Україні статусу кандидата. Це унікальний та історичний момент у відносинах України та Євросоюзу. Вдячний Чарльзу Мішель та лідерам ЄС за підтримку. Майбутнє України в ЄС, – написав Зеленський.

Пізніше президент опублікував короткий відеозвернення, в якому привітав українців із подією, яка очікувалася багато днів і років.

- Щойно отримали кандидатство. Це перемога. Чекали 120 днів та 30 років. А потім переможемо ворога і відпочиватимемо. А може, спочатку відбудуємо країну і потім уже відпочинемо. Може навіть переможемо, відбудуємо, вступимо до ЄС і потім відпочиватимемо. А може й не відпочиватимемо. Хоча ні, діти образяться. Але точно переможемо!, – запевнив він українців.

Європейський союз надав Україні, Молдові та Грузії статусу кандидата в ЄС. Рішення одноголосно підтримали усі лідери ЄС під час саміту у Брюсселі 23 червня.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Володимир Зеленський (@zelenskiy_official)