Завантажити ще

Зеленський показав наслідки обстрілів Харківщини: Знищують дитячі атракціони та парки

Зеленський показав наслідки обстрілів Харківщини: Знищують дитячі атракціони та парки
Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Російські військові продовжують бити по житлових будинках, парках, парках, атракціонах тощо. Президент України Володимир Зеленський показав, що по собі залишили російські військові на Харківщині. Їхні щоденні обстріли знищували все, що тільки можна було. Не обійшлося і без дитячих атракціонів, де раніше лунав гучний сміх. Про це президент розповів на своєму телеграм-каналі.

- Вони намагаються згаяти своє безсилля. Тому що Україна їм не під силу. Але під силу – поки що – спалити дитячі атракціони у харківському парку Горького або зруйнувати якийсь міст, – наголосив Зеленський.

Те саме стосується складу із зерном або просто житлового будинку. І з кожним таким ударом, наголошує Зеленський, Росія віддаляє себе від цивілізованого світу та того, що називається цивілізованістю.

Раніше Зеленський у своєму зверненні до українців розповів, що з початку вторгнення Росії в Україну українським захисникам вдалося деокупувати 1015 населених пунктів. Тільки за останню добу наші бійці звільнили від ворога 6 сіл та міст.

Фото
Фото
14 Травня14:31