Завантажити ще

Володимир Зеленський готовий говорити із Путіним. Але не з його посередниками

Володимир Зеленський готовий говорити із Путіним. Але не з його посередниками
Фото: кадр з t.me/OP_UA/6560

Президент України Володимир Зеленський готовий до особистої зустрічі та розмови з главою Кремля Володимиром Путіним. Щоб це була зустріч без «прокремлівських посередників» та на умовах «діалогу, а не ультиматумів». Про це лідер України заявив під час інтерв'ю італійському телеканалу Rai 1.

- Питання (переговорів із РФ. – Ред.) ускладнюється щодня. Тому що щоденно деокупуються невеликі містечка і бачимо сліди знущань, катувань, розстрілів у, які покинули російські військові. І саме тому ускладнюється момент щодо можливості переговорів, – сказав Зеленський.

Він зазначив, що українська спільнота хотіла говорити з РФ усі 8 років. Проте наразі люди «не налаштовані позитивно» на розмову.

- Я як президент готовий говорити з Путіним, але тільки з ним, без його посередників і на умовах діалогу, а не ультиматумів, - підкреслив Зеленський.

Президент України вже неодноразово говорив про те, що готовий зустрітися із Путіним. За його словами, будь-який лідер не має права скасовувати дипломатичний шлях вирішення конфлікту незалежно від своїх особистих бажань. Проте президент РФ регулярно відмовчується на такі пропозиції.