29 червня
Завантажити ще

Війська РФ розпочали широкомасштабний наступ на Луганщині

Війська РФ розпочали широкомасштабний наступ на Луганщині
Фото: t.me/luhanskaVTSA

Ситуація на Луганщині залишається складною по всьому фронту. Росіяни обстрілюють усі села та міста. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Сергій Гайдай у своєму Телеграм-каналі.

- Дуже тяжка ситуація по всій смузі Луганського фронту. Констатуємо, що орки починають широкомасштабний наступ у нашій області, вони нагромадили достатню кількість резервів, і сьогодні у вогні усі вільні населені пункти області, - заявив Гайдай.

За його словами, у Сєверодонецьку тривають бої у промзоні, а Лисичанськ весь день зазнає масованих обстрілів.

- У Сєвєродонецьку бої продовжуються вже у промзоні, українські війська контролюють лише територію заводу «Азот». Рашисти наступають уздовж траси Лисичанськ-Бахмут, близькі до неї населені пункти під постійними обстрілами. Цілий день страждає від масованих російських обстрілів Лисичанськ. Кількість жертв встановити поки що неможливо, - наголосив голова Луганської ОДА.

Як зазначив Гайдай, українські захисники не перебувають в оточенні росіян і завдають істотних втрат ворогові. Чиновник стверджує, що всі лікарні та морги на окупованих територіях переповнені російськими військовими.