29 червня
Завантажити ще

Україна та Польща збільшили на 50% пропускну спроможність на пп "Краковець – Корчова"

Україна та Польща збільшили на 50% пропускну спроможність на пп
Фото: facebook.com/MinInfra.UA/

У рамках проекту "Відкритий кордон" Україна та Польща вдвічі збільшили пропускну спроможність на пункті пропуску "Краковець-Корчева". Про це повідомив у своєму зверненні президент Володимир Зеленський.

- Є й хороша новина із нашого кордону з Польщею. У рамках проекту «Відкритий кордон» на 50% збільшено пропускну спроможність пункту «Краковець – Корчова». Це дозволить значно наростити експортно-імпортний потік через кордон, – заявив президент.

За його словами, оновлюватиме пропускні пункти Україна і на інших пунктах пропуску на кордонах з країнами Євросоюзу. Це може боротися з продовольчою кризою, спричиненою російським вторгненням до нашої країни.

– Модернізація очікує й інші пункти на кордонах із країнами Євросоюзу. І це відчутно, і не лише для нас. Дозволяє робити світові речі. Боротися з продовольчою кризою, яку Росія спровокувала блокадою портів, - наголосив він.

Проект "Відкритий кордон" передбачає ліквідацію вузьких місць на західному кордоні та покращення логістики у напрямку Україна – ЄС. Для цього планується реконструювати інфраструктуру існуючих пунктів пропуску (включно з під'їзними дорогами), побудувати нові пункти, запровадити спільний прикордонно-митний контроль із державами-сусідами.

Новини по темі: пункти Польща Кордон