Завантажити ще

Глава патрульної поліції Маріуполя повернувся з російського полону

Глава патрульної поліції Маріуполя повернувся з російського полону
Фото: Фото: Скріншот із facebook.com/Bilosh

У рамках обміну полоненими між Україною та Росією на батьківщину повернувся голова патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін. Про це повідомив у своєму Телеграм-каналі радник маріупольського градоначальника Петро Андрющенко.

- Гарні новини на ніч. Поки що йде обмін про все не можна. Але щонайменше голову патрульної поліції Михайла Вершиніна звільнено з полону. Героїчний гарнізон Маріуполя потроху повертається додому, – написав Андрющенко.

Михайло Вершинін вирушив на фронт ще у 2014 році, захищав Донецький аеропорт. У 2016 році він розпочав роботу у патрульній поліції Маріуполя, а пізніше очолив відомство. З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Вершинін допомагав евакуювати маріупольців, а також розвозив разом зі своїми підлеглими їжу та воду місцевим мешканцям. У полон він потрапив у середині травня разом із рештою захисників "Азовсталі".

Про те, що Україна та Росія домовилися про черговий обмін полоненими напередодні, повідомив президент Туреччини Реджеп Ердоган. За його словами, сторони обміняють 200 полонених, але подробиць він не уточнив. Українська сторона із цього приводу інформації не розголошувала.

Останній обмін полоненими між Україною та РФ відбувся 2 вересня на Донбасі. Тоді наша країна повернула додому 14 захисників. Серед них – 10 бійців 58-ї окремої механізованої бригади та четверо воїнів 30-ї ОМБР.