Завантажити ще

У МОН заявили, що не позбавляли нардепа Ківу звання кандидата наук

У МОН заявили, що не позбавляли нардепа Ківу звання кандидата наук

У Міністерстві освіти та науки спростували інформацію народного депутата Іллі Ківи та про позбавлення його звання кандидата наук. У відомстві пояснили, що вчений ступінь йому не присуджували. Про це пише " Радіо Свобода ".

- Станом на 23.11.2021 року Ківі Іллі Володимировичу не присуджено науковий ступінь кандидата наук з державного управління, - повідомили у МОН на інформаційний запит журналістів.

Про те, що МОН позбавило Ківу наукового ступеня, нардеп заявив 17 листопада. За його словами, рішення про позбавлення звання кандидата наук відомством було ухвалено на підставі того, що у його дисертації "немає новизни, незважаючи на відсутність плагіату". Тоді нардеп погрожував оскаржити це рішення у суді.

Кандидатську дисертацію на тему "Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (з прикладу країн ЄС та України)" нардеп від ОПЗЖ Ілля Ківа захистив 26 квітня. Скандал нашумів після того, як політик не зміг відповісти на запитання під час захисту дисертації, пообіцявши надати відповідь у своїй подальшій науковій роботі. Незважаючи на це, усі 13 членів комісії проголосували "за".

У мережі почали критикувати нардепа, а український вчений Олександр Ябчанка вимагав від влади позбавити його наукового ступеня та на знак протесту спалив свій диплом кандидата медичних наук. У МОН заявили, що розпочали перевірку щодо надання Ківі звання кандидата наук.