Завантажити ще

У Міноборони спростували звільнення екс-начальника ГУР Бурби з військової служби після свідчень ТСК по "вагнерівцям"

У Міноборони спростували звільнення екс-начальника ГУР Бурби з військової служби після свідчень ТСК по
Фото: президент.gov.ua

Наказу про звільнення з військової служби колишнього начальника Головного управління розвідки Василя Бурби не було. Про це йдеться в заяві Міністерства оборони України.

"Міністерство оборони України офіційно повідомляє, що наказу про звільнення з військової служби генерал-полковника Василя Бурби не було. Інформація в ЗМІ -  емоційного характеру, вона не відповідає дійсності і спрямована на підрив довіри до керівництва держави і Міністерства оборони України", - сказано на сайті відомства.

Повідомлення про Бурбу назвали "черговою дезинформацією" проти Міноборони. У відомстві попросили не поширювати її і не ставати "засобом інформаційної зброї" політичних опонентів і Росії.

Журналіст Юрій Бутусов написав у своєму Фейсбуці, що главу Головного управління розвідки у 2016-2020-х роках звільнили з військової служби. За його версією, причиною стали свідчення слідчій комісії Верховної Ради з "вагнерівців". 14 вересня Бурба нібито подав рапорт на звільнення, і був звільнений 13 жовтня. Бутусов є прихильником версії, що найманців з російської так званої ПВК Вагнера влітку 2020 року затримали в Білорусі через зрив спецоперації України.

 

Новини по темі: Міноборони ПВК Вагнер