30 червня
Завантажити ще

У "Епіцентрі" підтвердили, що не мають відношення до відкриття гіпермаркету у Херсоні

У

Окупаційна влада Херсону заявила про відкриття гіпермаркету "Епіцентр", який украли у власників разом з товаром. У повідомленні російського видання ТАСС сказано, що у магазин почали завозити товари з Росії, а розраховуватися можна рублями та гривнями.

- 16 червня військово-цивільна адміністрація Херсонської області повідомила, що прийняла на баланс гіпермаркет "Епіцентр". Він перебуває на державному фінансуванні Росії, відновлений та відкритий для покупців, - сказано у повідомленні.

"Прийняти на баланс" на мові окупантів означає вкрасти торгову марку та товар. У коментарі "КП в Україні" керівник департаменту зв’язків із громадськістю «Епіцентр К» Юлія Чудновець підтвердила, що компанія не має відношення до роботи гіпермаркету в окуповному росіянами Херсоні.

- 1 червня в приміщення ТЦ Епіцентр та гіпермаркету Нова лінія у м. Херсон зайшли озброєні люди, які назвалися представниками окупаційної влади та почали диктувати свої умови роботи. Відповідно ми втратили контроль над фінансовою діяльністю торгових об'єктів, управлінням персоналом, експлуатацією та доставкою товарів.  З моменту окупації Херсону жодних нових поставок товарів в Епіцентр та Нову лінію мережею не здійснювалося. Втім на той момент в них залишалися значні товарні запаси, подальша доля яких нам не відома, - повідомила Чудновець.

По словам представниці компанії, через бойові дії були повністю знищені торгові центри у Чернігові, Маріуполі та Бучі. Внаслідок ракетного удару "Епіцентр" втратив п’ять магазинів у столичному ТРЦ Retroville. Артилерійськими обстрілами були пошкоджені торговельні центри компанії у Харкові. Ще частина ТЦ мережі "Епіцентр" припинила роботу внаслідок окупації частини українських територій на сході та півдні країни.