Завантажити ще

У Чернігові попрощалися з померлим депутатом Антоном Поляковим

У Чернігові попрощалися з померлим депутатом Антоном Поляковим
Фото: facebook.com/anton.polyakov.98

У будівлі Чернігівської філармонії пройшла церемонія прощання з померлим народним депутатом Антоном Поляковим. Труну з його тілом привезли на катафалку Cadillac Escalade. Потім прибули бажаючі проводити парламентаря в останню путь. Серед них була і його колега Анна Скороход, однопартійці із "За майбутнє" та ексспікер Ради Дмитро Разумков.

- Я з Антоном Поляковим пропрацював більше двох років. Незважаючи ні на що, ми нормально спілкувалися. Не можна собою підміняти правоохоронні органи й експертизи, але у мене багато запитань. Та поведінка, яку спостерігав особисто я за Поляковим, не схожа на той характер смерті, про який зараз говорять, - заявив Разумков, передає "Політика країни".

За даними PavlovskyNews, коли Анну Скороход побачила вдова Полякова, то запитала, як вона посміла прийти. А квіти, які поклала на труну Скороход, прибрала матір Полякова.

Відспівування Полякова пройде о 11:45 у Спасо-Преображенському соборі. А о 13:00 його поховають на кладовищі "Яцево".

Поляков помер під час поїздки в таксі вночі 8 жовтня. Причиною стала гостра коронарна недостатність. Результати експертизи тіла показали, що в крові були сліди наркотику метадон і близько 1 проміле алкоголю. Як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, буде встановлюватися поліцією "після глибоких досліджень". Депутат від "Слуги народу" Галина Янченко вважає, що смерть Полякова настала через реакцію алкоголю вкупі з метадоном.

Полякову приписували роман зі Скороход. Згідно декларації, поданої у 2021 році, Антон Поляков був одружений на Галині Поляковій та виховував двох дочок: Златославу і Єву. А Скороход заміжня, є син.