Завантажити ще

Троє українських депутаток отримали представництво в керівних органах ПАРЄ

Троє українських депутаток отримали представництво в керівних органах ПАРЄ
Фото: facebook.com/maria.mezentseva

Троє українських депутаток отримали представництво в керівних органах ПАРЄ. Заступницю голови фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Євгенію Кравчук обрали головою Комітету культури, науки, освіти та медіа, її однопартійниць Марію Мезенцеву - головою Комітету з питань рівності та недискримінації, а Олену Хоменко - віцепрезидентом асамблеї. Про це Кравчук повідомила у фейсбуці.

- Дякую колегам за підтримку та довіру. Зроблю все від мене залежне, щоб активізувати всі можливі міжнародні механізми на захист світової та, звісно, української культурної спадщини. Як доповідач з теми «Протидія стиранню культурної ідентичності під час війни та миру» (Countering the erasure of cultural identity in war and peace) також докладу зусиль, щоб покращити моніторинг Ради Європи за переміщенням культурних цінностей; ізолювати Росію від міжнародного академічного та культурного середовища; забезпечити цілісну підтримку країнами Ради Європи зусиль у сфері правосуддя стосовно всіх злочинів, які зачіпають культурну спадщину, - написала Кравчук,

Зимова сесія ПАРЄ відкрилася у понеділок, 23 січня, у Страсбурзі (Франція). На ній розглянуть  важливі для України резолюції - про дотримання прав людини, сексуальне насильство та вплив війни на навколишнє середовище.
 

Новини по темі: ПАРЄ Євгенія Кравчук