Завантажити ще

Стефанчук зізнався, скільки коштує навчання у Віденському університеті

Стефанчук зізнався, скільки коштує навчання у Віденському університеті
Фото: facebook.com/ruslan.stefanchuk

Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук розповів, що двоє його дітей пішли його слідами і вступили до юридичних вузів. Про це політик заявив в інтерв'ю телеведучій Каті Осадчій.

- У мене син і дочка навчаються в юридичних вузах. Син - в КНУ ім. Шевченко, донька - за кордоном, у віденському університеті. Сама вступила. Володіє шістьма мовами. Син вирішив, що йому зручніше в Україні вчитися, - сказав Стефанчук і уточнив, що навчання доньки в Австрії обходиться приблизно в тисячу євро за семестр.

Також політик зізнався, що підтримує теплі стосунки з усіма хлопцями, з якими він грав у КВК в команді «Три товстуни» наприкінці 90-х.

- І з Дядею Жорою, і Сашею Педаном, й іншими хлопцями, які не досягнули таких висот, підтримую зв'язки. Ми спілкуємося. Іноді збираємося. Нещодавно було 25-річчя команди. У мене не вийшло приїхати, тому що було пленарне засідання Верховної Ради. Але я включався онлайн, ми спілкувалися, - розповів Руслан Стефанчук.

На репліку телеведучої, чи допускає він, що, якби не КВК-минуле, їхні дороги не перетнулися б з Володимиром Зеленським й він не став би першим віце-спікером (інтерв'ю записувалося на момент, коли Стефанчук ще був на посаді першого віце-спікера парламенту. - Прим. авт.).

- Я дотримуюся думки, що будь-які випадковості не випадкові. Володимир Олександрович - це та людина, яка перевіряє людей в дорозі, - сказав Руслан Стефанчук.

8 жовтня Руслан Стефанчук став спікером Верховної Ради. До цього дня майже два роки працював першим-віце-спікером парламенту. До Верховної Радий потрапив за виборчими списками пропрезидентської команди «Слуга народу». Під час парламентської кампанії у 2019 році був одним із головних ідеологів «слуг».

Новини по темі: Руслан Стефанчук