4 липня
Завантажити ще

США виділять ще 450 мільйонів доларів на військову допомогу Україні

США виділять ще 450 мільйонів доларів на військову допомогу Україні
Фото: commons.wikimedia.org

Влада Сполучених Штатів оголосила про виділення додаткового пакету військової допомоги Україні у розмірі 450 млн доларів. Про це пише " РБК-Україна ".

- Сполучені Штати анонсують додаткові 450 млн доларів військової допомоги як частину нашого зобов'язання у допомозі Україні захистити свою демократію перед неспровокованою агресією Росії, - заявив під час брифінгу прес-секретар Пентагону Джон Кірбі.

За його словами, цей пакет допомоги міститиме зброю та військове обладнання, у тому числі - артилерійські ракетні системи HIMARS. Також Україна отримає десятки тисяч боєприпасів для артилерії та патрульні кораблі для захисту українського узбережжя та водних шляхів.

З початку вторгнення Росії в Україну Сполучені Штати направили Києву військову допомогу на суму близько 5,6 мільярда доларів. 15 червня Міністерство оборон оголосило про додаткову допомогу Україні в галузі безпеки на суму 1 мільярд доларів. За даними відомства, цей дозвіл є дванадцятим вилученням обладнання із запасів Міноборони США для України з серпня 2021 року.