26 жовтня
Завантажити ще

Справу про вбивство Павла Шеремета можуть відправити на новий розгляд

Справу про вбивство Павла Шеремета можуть відправити на новий розгляд

Справу про вбивство журналіста Павла Шеремета можуть відправити на новий розгляд. Такий варіант припустив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін. В інтерв'ю "РБК-Україна" він сказав, що наразі справа за судом.

- Є змагальний процес, на сьогоднішній момент справа дійсно за судом. Відповідно, в залежності від результату будуть застосовані механізми, передбачені КПК (Кримінально-процесуальним кодексом. - Прим. авт.). Або мова йде про визначення міри покарання і його відбування, або про виправдальний вирок і початок тих чи інших цивільно-правових позовів, спрямованих на компенсацію збитку. Кримінально-процесуальний кодекс України передбачає можливість прийняття того чи іншого рішення як судом першої інстанції, другої або Верховним судом. У тому числі й відправити справу на новий розгляд, - повідомив він.

Наразі всі затримані у справі про вбивство вийшли з-під варти, але залишаються під обмеженнями. Це військовий і музикант Андрій Антоненко, волонтер, дитячий кардіохірург Юлія Кузьменко, а також військова медсестра Яна Дугар. Усіх трьох затримали в грудні 2019 року, вони свою причетність до злочину заперечують. За версією МВС, обвинувачені діяли не самостійно, а виконували злочинний задум невстановлених осіб.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху автомобіля. Йому було 44 роки.

Новини по темі: Вбивство Павла Шеремета