Завантажити ще

Російський окупант зізнався, що розстріляв полоненого бійця ЗСУ

Російський окупант зізнався, що розстріляв полоненого бійця ЗСУ

Служба безпеки України зафіксувала чергові докази порушень російськими окупантами Женевської конвенції щодо поводження з військовополоненими. Силовики перехопили розмову солдата ворожої армії, де він ділиться з матір'ю подробицями вбивства полоненого захисника України. Про це повідомляє прес-служба відомства.

- Він там у туалет хотів сильно. Йому сказали: "Зараз додому поїдеш". Іди, каже, до туалету сходи, і поїдеш. Все, він пішов – ми його у спину, – розповідає росіянин матері.

Як зазначили співробітники СБУ, такі одкровення сина збентежили навіть його матір. Жінка намагалася акуратно вийти із діалогу, але син уточнив, що саме російські військові розстріляли полоненого українського бійця.

- Такі зізнання відверто шокували проросійську матір. Вона спробувала вийти з розмови звичним пропагандистським наративом: "Ось вони так і роблять, сволочі... своїх розстрілюють". Але син цинічно уточнив: "Так ні, це ми його розстріляли", - йдеться у повідомленні.

У відомстві наголосили, що СБУ проводить системну роботу, пов'язану зі збиранням доказів жорстокого поводження окупантів із військовополоненими. Ці докази будуть використані для встановлення та притягнення до відповідальності кожного російського окупанта.