Завантажити ще

Рада ООН з прав людини ухвалила резолюцію щодо розслідування злочинів росіян в Україні

Рада ООН з прав людини ухвалила резолюцію щодо розслідування злочинів росіян в Україні
Фото: aa.com.tr

Члени Ради Організації Об'єднаних Націй з прав людини схвалили резолюцію щодо початку розслідування зловживань військовослужбовців Росії в Україні. Це рішення підтримали 33 члени. Про це повідомляє " Радіо Свобода ".

- «За» проголосували 33 члени, а дві країни – Китай та Еритрея – «проти». Дванадцять країн утрималися від голосування в Раді, що базується в Женеві, - пише видання.

Як зазначено у повідомленні, Верховний комісар ООН з прав людини Мішель Бачелет заявила, що поблизу Києва виявлено тисячі трупів після вигнання російських військ. За її словами, це може стати доказом злочинів, вчинених солдатами РФ.

- Масштаби незаконних вбивств, у тому числі ознаки страт у районах на північ від Києва, шокують», – сказала Бачелет, коли обговорювалася ймовірність початку розслідування, - наголосила вона.

За даними видання, Рада ООН з прав людини засудила дії росіян на окупованих територіях України. Також члени Ради зажадали, щоби російські окупанти надали доступ працівників гуманітарних місій до українців, яких примусово вивезли на територію Росії.