24 жовтня
Завантажити ще

Помер екс-представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін

Помер екс-представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін
Фото: КУДРЯВОВ БОРИС

Екс-представник Слідчого комітету Володимир Маркін помер після важкої й тривалої хвороби. Про смерть політика, що в останні роки очолював комітет РФС по роботі з уболівальниками і ПАТ «РусГідро», «Ленте.ру» повідомили його рідні.

На момент смерті Маркіну було 64 роки. Він помер у власному будинку в Москві.

Маркін народився у 1956 році, він був першим офіційним представником СК при прокуратурі з 2007 року, а потім і самостійного відомства СКР з 2011 року, дослужився до чину державного радника юстиції 3-го класу і звання генерал-майора юстиції.

Будучи на посаді СКР, Маркін звинуватив уже наразі екс-главу МВС Арсена Авакова та бізнесмена Ігоря Коломойського у вбивстві російських журналістів.

У 2015 році він заявляв, що Надії Савченко, яка була ув'язнена на той момент,  винесуть «суворий вирок». А також, що вона здійснила «чітко регаламентований законодавством злочин». У тому ж році він прокоментував у своєму Твіттері вимогу Держдепу США звільнити Савченко, заявивши, що це його «розсмішило».

У жовтні 2016 року Маркін пішов з СКР, ставши першим заступником гендиректора компанії «РусГідро». Він також керував комітетом Російського футбольного союзу з безпеки і роботи з уболівальниками.

Новини по темі: Втрати Україна і Росія