7 грудня
Завантажити ще

Подоляк: Україна не відмовиться від війни заради капітуляції в обмін на світло

Подоляк: Україна не відмовиться від війни заради капітуляції в обмін на світло
Фото: President.gov.ua

Україна потребує більш швидких поставок озброєння. Країни-партнери це розуміють, але "ще не можуть подолати страх війни". Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю "24 каналу".

- Коли ведемо переговори, коли розмовляємо з кимось на різних майданчиках, ми говоримо: "Знаєте, ви все одно нам це дасте, у будь-якому випадку. Тому що ви не зможете дивитися, як люди "геноцидять" інших людей. У такій кількості і так демонстративно, – заявив Подоляк.

Як зазначив радник ОП, українська сторона не піде на капітуляцію країни незважаючи на російські атаки по енергетичних об'єктах.

- Не можна програти війну. І ми не відмовлятимемося від війни заради капітуляції в обмін на світло. Ви передаватимете нам системи ПРО у будь-якому випадку, тому що потрібно захистити небо. Щоб ми зменшили кількість цих фото, які ви бачите, убитих людей у XXI столітті, бо вони вдома знаходилися у мирному місті Києві чи мирному місті Вінниця, – наголосив він.

Від початку жовтня російські війська почали завдавати масованих ударів по енергетичних об'єктах України, внаслідок чого у країні посилилися проблеми з електрикою. Водночас у Кремлі заговорили про переговори з Україною. У МЗС впевнені, що готовність до переговорів у РФ імітують з метою виграти час для накопичення ресурсів та перегрупування своїх військ. Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що українські військові не ухвалять жодних переговорів доти, доки військові РФ не залишать всі захоплені території.