Завантажити ще

Піца скасовується: прес-марафон Зеленського пройде в коворкінгу на Арсенальній

Піца скасовується: прес-марафон Зеленського пройде в коворкінгу на Арсенальній
Фото: coworking.com.ua

Прес-конференція президента Володимира Зеленського пройде 26 листопада у коворкінгу Creative State Arsenal, розташованій на станції метро "Арсенальна". Це другий прес-марафон президента із журналістами у фуд-форматі. У 2019 році зустріч з журналістами на території Kyiv Food Market тривала 30 годин. Нині ж обмежаться трьома.


Кафе на території заводу "Арсенал"


Кафе, виконане в стилі Арт-Нуво, знаходиться в окремій 3-поверховій будівлі площею 4200 квадратних метрів і розраховане на 700 робочих місць.

 

Цей заклад належить мережі преміальних коворкінгів Creative States, основним акціонером якого є Ілля Кенігштейн. До переліку бенефіцарів входить колишній радник екс-прем'єр-міністра Олексія Гончарука – Юрій Голік. Він викупив 25% акцій компанії.

Від робочих офісів до спальних капсул


Заклад складається з hot-desk зони з нефіксованими робочими місцями, 70 офісних приміщень, двоповерхових бізнес-сьютів та двох десятків переговорних кімнат та скайп-румів. Також у комплексі розташовані кухні, дитячі, душові, спальні капсули та величезний лаунж.


Ціни від 30 доларів


Вартість технологічно скоєних кімнат для переговорів та брейнштормів, які обладнані всім необхідним для проведення найважливіших зустрічей та презентацій, становить від 30 доларів. Ціни на оренду робочих місць у коворкінгу стартують від 250 доларів за нефіксоване місце у hot-desk зоні. Закріплені місця у приватних офісах обійдуться в межах 410-430 доларів, а бізнес-сьюти – від 2500 доларів.