7 грудня
Завантажити ще

Нідерланди визнали РФ державою-спонсором тероризму

Нідерланди визнали РФ державою-спонсором тероризму
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Парламент Нідерландів прийняв рішення про визнання Росію державою-спонсором тероризму, а її дії в Україні названі тероризмом. Про це повідомило видання RTLnieuws.

- Варварські ракетні удари Росії по численних цивільних цілях в Україні є останньою ескалацією в серії військових злочинів, які вчиняються путінськими силами… Додайте до цього звірства найманців «Вагнера», і ви не зможете уникнути висновку, що російська держава сприяє тероризму і сама його здійснює. Тому неминуче, щоб голландський парламент разом із ЄС виносить таке суворе судження,  - прокоментував рішення член парламенту Том ван дер Лі.

 Рішення про признання РФ державою-спонсором тероризму підтримала більшість партій. Крім того, переважна більшість партій підтримує політику уряду щодо підтримки України в гуманітарній, дипломатичній та військовій сферах.

З початку повномасштабного вторгнення Росію державою–спонсором тероризму визнали парламенти Литви, Латвії, Естонії, Польщі та Чехії, а також ПАРЄ, Парламентська Асамблея НАТО і Європарламент