Завантажити ще

Наталя Поклонська - про призначення послом Росії в Кабо-Верде: Збулася моя мрія

Наталя Поклонська - про призначення послом Росії в Кабо-Верде: Збулася моя мрія
Фото: facebook.com/PoklonskayaNV

Президент Росії Володимир Путін своїм указом призначив Наталію Поклонську послом в Кабо-Верде. Про це повідомляє РІА Новини. Поклонська розповіла агентству, що збулася її мрія, оскільки їй подобається дипломатична робота. "Екс-прокурор Криму" пройшла стажування в МЗС та курси в Дипломатичній академії, а також зібрала всю інформацію про Кабо-Верде.

Поклонська стала третьою діючою жінкою-послом Росії. Людмила Воробйова представляє російські інтереси в Індонезії, а Елеонора Митрофанова - в Болгарії.

27 серпня РБК повідомив, що Наталю Поклонську хочуть призначити послом Росії в Кабо-Верде. Наприкінці травня вона зняла кандидатуру з праймеріз "Єдиної Росії" й відмовилася від участі у парламентських виборах.

Кабо-Верде - маленька португаломовна республіка на островах Зеленого Мису у західного узбережжя Африки. До призначення Поклонської послом був Володимир Соколенко.

21 вересня офіційно закінчилися повноваження Наталії Поклонської як депутата Державної Думи. У парламент сьомого скликання у 2016 році вона потрапила в складі федерального списку кандидатів, висунутого партією «Єдина Росія».

Поклонська здобула популярність після анексії Криму. У травні 2014 року вона стала так званим "прокурором Республіки Крим". В Україні на неї заведено кримінальні справи.

У 2020 році Наталія Поклонська заявила, що готова поїхати послом в Україну. У 2018-му генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що Поклонській висунута ще одна підозра - у порушенні законів та звичаїв війни. Підставою стали заборона діяльності Меджлісу в Криму, кримінальні справи стосовно кримських татар і участь в переслідуванні Олега Сенцова.

З 2014 року Поклонська знаходиться в розшуку в Україні через підозри в поваленні конституційного ладу або захопленні державної влади. З 2014 року вона є громадянкою Росії.