3 жовтня
Завантажити ще

Нардепу Трухіну призначили 49 620 гривень застави за ДТП річної давності

Нардепу Трухіну призначили 49 620 гривень застави за ДТП річної давності
Фото: t.me/nabudaily

Олександру Трухіну визначили 49 620 гривень застави з обов‘язками. Це максимальний запобіжний захід за статтею, яку інкримінують ​​нардепу, повідомив журналіст Олег Новіков. 

- Таким чином, суддя вважає підозру нардепу Трухіну обґрунтованою, - написав він 20 вересня у своєму телеграм-каналі.

За словами журналіста, на Трухіна поклали наступні обов‘язки: прибувати за вимогою, повідомляти про зміну місця проживання та роботи, утримуватися від спілкування з міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським, керівниками Національної поліції, Департаменту патрульної поліції, Управління патрульної поліції у Києві, Департаменту патрульної поліції, свідками та судовими експертами.

7 вересня Олександру Трухіну повідомили про підозру - більше ніж через рік після ДТП за його участі. Нардеп пообіцяв співпрацювати зі слідством та попросив призупинити його членство у фракції «Слуга народу» на період розслідування. 19 вересня LB.ua написав, что Трухін вийшов із партійних чатів "Слуги народу". 

НАБУ і САП повідомили Олександру Трухіну про підозру у спробі підкупу поліцейських - він запропонував “150 тисяч” за те, щоб йому дозволили залишити місце ДТП. 24 серпня помічнику депутата Полтавської облради Віктору Склемі, який їхав у машині з нардепом Трухіним і взяв на себе провину в ДТП, призначили 850 гривень штрафу.

ДТП сталася 23 серпня 2021 року на Бориспільській трасі за участю Audi, в якому перебував Олександр Трухін. Голову комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі та його перекладача Романа Лишеня, які перебували у Ford, госпіталізували. 1 лютого 2022 року «Українська правда» оприлюднила відео з нагрудної камери поліцейського Сергія Петрика, на якому видно поведінку Трухіна.