Завантажити ще

Нардеп Шахов отримав підозру за приховування майна на суму понад 59 мільйонів

Нардеп Шахов отримав підозру за приховування майна на суму понад 59 мільйонів
Фото: facebook.com/profile.php?id=100044102448674

Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру у недостовірному декларуванні народному депутату VIII та IX скликань. Про це повідомляє пресслужба відомства.

- Нардеп VIII та IX скликань не вніс до декларації за 2020 рік інформацію про майно та доходи жінки, з якою він ділить побут та виховує трьох дітей. Також у декларації не було зазначено дані про будинок та земельну ділянку, якими він, за інформацією слідства, користується, - зазначено у повідомленні.

За даними НАБУ, нардеп не задекларував 13 квартир у центрі Києва, вісім паркомісць, два будинки в елітному котеджному містечку під Києвом площею понад 2 тис. кв. м, 27 ділянок площею понад 115 гектарів у Київській області, дачу, нежитлову нерухомість, дві машини, частки у низці суб'єктів господарювання та кошти від продажу нерухомості. Загальна сума незадекларованого майна становила понад 59,5 мільйонів гривень.

Силовики ім'я нардепа не називають, але " РБК-Україна " пише, що йдеться про депутата групи "Довіра" Сергія Шахова. Так, політику вручили підозру за ст. 366-2 Кримінального кодексу "Декларування недостовірної інформації". Ця санкція передбачає покарання у вигляді штрафу, обмеження або позбавлення волі на строк до двох років.