Завантажити ще

Нардеп Ясько: Через голодування у Саакашвілі виявили пошкодження мозку та внутрішніх органів

Нардеп Ясько: Через голодування у Саакашвілі виявили пошкодження мозку та внутрішніх органів
Фото: flickr.com/Європейська народна партія

Народний депутат від "Слуги народу" відвідала коханого - Михайла Саакашвілі - у військовому шпиталі у Горі. За її словами, через тривале голодування у екс-президента Грузії діагностували пошкодження мозку та внутрішніх органів. Про це політик повідомила у своєму Фейсбуці.

- Більше тижня тому ми говорили, що його стан є критичним, але навіть тоді він тримався, навіть тоді він ще мав сили. Ті симптоми, про які ми почули, що пошкоджено і внутрішні органи – запустилися різні процеси, і головний мозок… Це дуже страшно, – заявила Ясько.

Щодо морального стану Саакашвілі, Ясько стверджує, що він перебуває в "бойовому дусі", але слабкий. Нардеп вважає, що для реабілітації колишньому грузинському лідеру необхідно надати інші умови за межами в'язниці.

- Не уявляю, як можна за короткий час реабілітуватися, коли не можна нервувати, не можна стресу, треба мати якийсь психологічний мінімальний комфорт. Але коли у тебе за вікном грати... Я не думаю, що такий комфорт можливий. Стан його моральний, емоційний та психологічний - він тримається, він продовжує бути в бойовому дусі, але він слабкий, - наголосила нардеп.

За її словами, перебуваючи в Україні, Саакашвілі був здоровим і в хорошому настрої, а зараз він є "іншою людиною" і дуже слабкою. Ясько закликала суспільство допомогти у звільненні її коханого із ув'язнення.

Михайла Саакашвілі затримали 1 жовтня та помістили до в'язниці Руставі. Грузинські силовики висунули йому низку кримінальних звинувачень. Політик оголосив голодування, якого дотримувався близько 1,5 місяця. У зв'язку з цим у екс-президента Грузії виникли серйозні проблеми зі здоров'ям, лікарі діагностували у нього неврологічне розлад. На початку листопада Саакашвілі транспортували до тюремної лікарні в Глдані, а 20 листопада його перевели до військового шпиталю в Горі, після чого політик погодився припинити голодування.