Завантажити ще

НАБУ і НАПК перевірять доходи і активи прокурора Олександра Підлісного

НАБУ і НАПК перевірять доходи і активи прокурора Олександра Підлісного
Фото: Прядко Денис/УНІАН

Активіст Михайло Тимошенко повідомив, що Національне антикорупційне бюро України та Національне агентство з питань протидії корупції перевірять доходи і активи співробітника Офісу генпрокурора Олександра Підлісного. Про це він написав у коментарях до посту блогера Михайла Шнайдера. Раніше блогер повідомив, що реальне майно прокурора значно не відповідає задекларованому.

«Михайло, дякую вам за вашу позицію. Але треба дотискати... Відправив звернення в НАПК і НАБУ за мотивами вашого поста. Вони перевірять його доходи і активи, вивернуть все навиворіт. Відповідальність за незаконне збагачення - від 5 до 10 років позбавлення волі. Там йому не прокуратура, повирішувати не вийде! » - зазначив Михайло Тимошенко.

Активіст додав, що, за наявною інформацією, Підлісний займається переслідуванням бізнесу через прокурора з генпрокуратури Дар'ю Гош, на що перевіряючим органам також варто звернути увагу.

У 2020 році стало відомо, що на Підлісного подало заяву до ДБР керівництво компанії «Еко-форс». Прокурора звинуватили в тому, що він фальсифікує кримінальні справи і тисне на бізнес. Суд зобов'язав ДБР відкрити виробництво, проте, справа не була розслідувана.

У вересні 2021-го блогер Михайло Шнайдер повідомив, що прокурор недостовірно декларує своє майно. Зокрема, будинками і ділянками нібито володіє його мама, а сам Підлісний їздить на приналежній їй машині. Одночасно син прокурора показує в соцмережах розкішний спосіб життя, який далекий від декларації його батька - подорожі, брендові речі і величезний будинок.