30 червня
Завантажити ще

На Луганщині росіяни захопили Тошківку та намагаються оточити наші війська

На Луганщині росіяни захопили Тошківку та намагаються оточити наші війська
Фото: t.me/luhanskaVTSA

Російським військам вдалося захопити на Луганщині Тошківку, а в районі траси "Лисичанськ - Бахмут" вони намагаються оточити наших захисників. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Сергій Гайдай у своєму Телеграм-каналі.

- На жаль, ворог мав успіх у напрямі Тошківки. Вони кинули туди величезну кількість техніки, особового складу. В результаті мали успіх, захопили Тошківку. Продовжуються обстріли по всій території та спроби зробити оточення трасою "Лисичанськ-Бахмут", але поки що в цьому напрямку успіху немає, - заявив Гайдай.

За його словами, наші військові все бачать, готуються до різних варіантів подій та не бояться, що їх візьмуть до оточення. На цей випадок у бійців є варіанти дій.

Як зазначив чиновник, Лисичанськ зараз перебуває під потужними обстрілами, але увійти до нього росіянам поки що не вдалося.

- Увійти в місто та відрізати його окупанти не можуть. Щодня у росіян десятки загиблих та вдвічі більше поранених, лікарні в них переповнені, – зазначив голова Луганської ОДА.

Також Гайдай нагадав, що у підвалі заводу "Азот" на сьогодні ховаються понад 500 мирних мешканців, серед яких – 38 дітей. З ними регулярно розмовляють поліцейські, умовляють виїхати з міста, але вони категорично відмовляються. чиновник повідомив, що тим, хто ховається на "Азоті", постійно підвозять питну воду, продукти харчування та медикаменти.