Завантажити ще

На каналі "Рада" публічно визнали свою помилку. І подякували Стефанчуку за почуття гумору

На каналі
Фото: кадр з rada.gov.ua/video/

Телеканал "Рада" відповів спікерові Верховної Ради Руслану Стефанчуку, який не образився на їхню помилку під час ефіру. А також подякували політику за почуття гумору та розуміння.

"Мабуть, всі вже у курсі про прикру технічну помилку, яка сталася у нас в ефірі. Руслан Стефанчук, дякуємо за розуміння та відмінне почуття гумору!" – повідомляється на Фейсбук-сторінці "Ради".

Пост проілюстрований перепостом зі сторінки спікера - він розмістив пісню пісню групи «Чайф» «Не спеши». На що коментатори одразу відповіли, що це «другий зашквар», оскільки соліст групи раніше заявляв, що не вважає Росію агресором через Крим.

Що за ситуація зі Стефанчуком

Вдень 11 січня у соцмережах під час ефіру телеканал "Рада" вивів на екран співчуття Руслана Стефанчука у зв'язку зі смертю спікера Європарламенту Давида Сассолі. При цьому напис великими літерами «Раптово помер» розмістили під фото Стефанчука, тож у глядачів склалося неоднозначне враження.

Незабаром спікер з гумором відреагував на прокол каналу та залишив на своїй сторінці у Фейсбуці кліп радянського та російського рок-гурту “Чайф” “Не спеши”, який починається зі слів “А не спеши ты нас хоронить, а у нас еще есть дела,  у нас дома детей мал-мала, да и просто хотелось пожить".