Завантажити ще

На аукціоні в оренду здадуть черговий будинок у Чорнобилі: без води, але на центральній вулиці

На аукціоні в оренду здадуть черговий будинок у Чорнобилі: без води, але на центральній вулиці
Фото: orenda.gov.ua

У Чорнобилі в оренду здадуть ще одне нежитлове приміщення. Будівля загальною площею 432,3 м2 розташована на центральній вулиці міста, повідомили у Фонді державного майна України.

"Чорнобильська зона відчуження відкрита для залучення приватних інвестицій! Ще один об'єкт оренди виставлений на аукціон. Торги з оренди нежитлового громадського будинку зі стартовою ціною 7,46 тис. грн/міс. відбудуться 27 січня", - йдеться у повідомленні.

Потенційний орендар не має обмежень щодо цільового призначення об'єкта, а також його суборенди.

"Ці умови разом з унікальною локацією приміщень можуть істотно вплинути на конкуренцію під час аукціону та остаточну вартість", - зазначили у фонді.

Будинок знаходиться за адресою вул. Кірова, 7. На сайті orenda.gov.ua вказано, що в ньому немає води, каналізації, опалення, телефону, інтернету, пожежної та охоронної сигналізації. Будівля знаходиться на балансі державного підприємства "Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження".

У жовтні 2021 року стало відомо, що Фонд держмайна здасть в оренду 35 об'єктів держмайна у Чорнобильській зоні. Приватизація у зоні відчуження заборонена. У фонді заявили, що оренда тут залишається єдиним інструментом для залучення інвестицій. У Чорнобилі є туристичний потенціал, перспективний ринок послуг та можливість розміщення об'єктів зеленої енергетики.

Незважаючи на те що жити в Чорнобилі не можна, за даними ЗМІ, у місті мешкають близько ста самоселів та до трьох тисяч людей, які працюють вахтовим методом. Для туристів є кілька магазинів, кафе та готель "Десятка", хостел "Полісся", також поїсти можна у їдальні при Чорнобильській АЕС.

Фото: orenda.gov.ua

Фото: orenda.gov.ua

Фото: orenda.gov.ua

Фото: orenda.gov.ua

Новини по темі: оренда майно Чорнобиль