Завантажити ще

Молодша дочка Назарбаєва вперше прокоментувала події у Казахстані: Нехай цей жорстокий урок стане останнім

Молодша дочка Назарбаєва вперше прокоментувала події у Казахстані: Нехай цей жорстокий урок стане останнім
Фото: facebook.com/aliya.nazarbaeva.official

Свої жалю через те, що сталося в Казахстані Алія Назарбаєва висловила в першому посту, оприлюдненому на її сторінці у Фейсбуці цього року.

- З тяжким серцем переживаю трагічні події в нашій країні. Немає слів, щоб висловити біль та жаль через жертв та загиблих людей. Висловлюю щирі співчуття сім'ям усіх загиблих. Нехай цей жорстокий урок для нас стане останнім у нашій історії. Це неправильно, коли люди гинуть у мирний час, – написала Назарбаєва.

Вона подякувала людям за отримані слова підтримки та «за моральну підтримку мого батька в даний момент, він отримує багато повідомлень у ці дні від мешканців різних регіонів».

- Казахстану бажаю лише миру та процвітання, казахстанцям – благополуччя та здоров'я. Бережіть себе, - підсумувала Назарбаєва.

Алії Назарбаєвій 41 рік. Казахстанський громадський діяч та кінопродюсер. Молодша дочка першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва, який обіймав посаду президента Казахстану майже 30 років і залишив його у березні 2019 року. Після цього він став довічний глава Ради безпеки Казахстану і голова правлячої партії «Нур Отан», а на його честь перейменували столицю республіки Астану — вона отримала назву Нур-Султан.