Завантажити ще

Міністр оборони Італії відвідав Ірпінь та зустрівся з Зеленським

Міністр оборони Італії відвідав Ірпінь та зустрівся з Зеленським
Фото: president.gov.ua

Міністр оборони Італії Лоренцо Гуеріні за підсумками свого візиту до Києва запевнив, що його країна продовжуватиме підтримувати Україну. Про це він написав у своєму фейсбуці.

- Санкції та військова допомога – єдиний спосіб переконати Путіна, що іншого шляху, крім справедливого миру, немає… Італія на боці України і продовжуватиме підтримувати її героїчний опір, - зазначив він.

У четверг Лоренцо Гуеріні відвідав Ірпінь та Гостомель, зустрівся з міністром оборони України Олексієм Резніковим та президентом Володимиром Зеленським.

- Україна захищає свою свободу і свободу всіх. Сьогодні я повторив президенту Зеленському, що Італія є і буде на боці свого народу за справжній і справедливий мир. Його подяка Італії та італійцям змушує нас пишатися, - написав він.

Володимир Зеленський висловив подяку Італії за підтримку, прихисток тимчасово переміщених українців та роль у наданні Україні статусу кандидата на членство в ЄС.

- Попри внутрішньополітичні питання ситуація в Україні залишається дуже важливою для Італії, – сказав президент.

Мер Ірпеня Олександр Маркушин нагадав у своєму телеграмі, що Лоренцо Гуеріні ще у січні заявив, що агресія Росії проти України матиме серйозні наслідки.

Для міністра оборони Італії це перший візит до України. З 24 лютого Італія надала Україні чотири пакети військової допомоги, але їх конкретний перелік країна не розголошує.

Фото: facebook.com/lorenzogueriniufficiale

Фото: facebook.com/lorenzogueriniufficiale

Фото: t.me/markushyn

Фото: t.me/markushyn

Новини по темі: Італія