Завантажити ще

Миколаївська область, яка перебуває під обстрілами ворога, готується до відкриття курортного сезону

Миколаївська область, яка перебуває під обстрілами ворога, готується до відкриття курортного сезону
Фото: youtube.com/watch?v=lhs2JS_f9bI

Незважаючи на бої на півдні України, влада Миколаївщини планує відкрити курортний сезон на узбережжі Чорного моря. Про це заявив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім у ефірі всеукраїнського телемарафону.

- Курортний сезон так чи інакше буде. Залежить від того, якщо на середину червня буде зменшення обстрілів або лінія фронту зміниться, то він буде ширшим, якщо ні – у вкороченому форматі, - повідомив Кім.

За його словами, наразі місцева влада опрацьовує з військовими питання про використання моря та прибережної лінії, оскільки пляжі в області заміновані і у водоймах періодично спостерігаються міни.

- Нині ми з представниками військових та курортного бізнесу вже обговорюємо умови, які можна створити. У нас реально пляжі заміновані, періодично міни, що відірвалися, підпливають до берега. Це ми обговорюємо з військовими, я це не можу коментувати, але ми готуємось однозначно. Працюватимуть бази, які мають внутрішній басейн, аквапарки та інше. Але ми також опрацьовуємо питання щодо використання моря та прибережної лінії, - зазначив він.

Миколаївська область розташована на півдні України та охоплює прибережні території Чорного моря. Там розташовані низка курортних містечок. Наприкінці березня ЗСУ вдалося вигнати російських окупантів із території Миколаївщини, але останній місяць область перебуває під постійними обстрілами супротивника.