Завантажити ще

Маріупольців, які не пройшли "фільтрацію", ув'язнюють у колонії або в'язниці "Ізоляція"

Маріупольців, які не пройшли
Фото: uk.wikipedia.org

Російські окупанти відправляють жителів Маріуполя до "фільтраційних таборів". Тих громадян, що "не пройшли" - відправляють до колонії та в'язниці "Ізоляція", розташованих на території так званої "Донецької народної республіки". Про це повідомив радник маріупольського мера Петро Андрющенко у своєму Телеграм-каналі.

- Усі, хто не пройшов фільтрацію та хто визнаний «неблагонадійним» у фільтраційних таборах під Маріуполем доставляють до приміщення колишньої виправної колонії №52 у с. Оленівка Донецької області або у відому в'язницю «Ізоляція» у Донецьку. Колонія в Оленівці для тих, хто не проходить чинну службу у лавах ЗСУ, НГУ та інших правоохоронних органів. Тут утримуються рідні військових, колишніх правоохоронців, активісти, журналісти, - пише Андрющенко.

За його словами, мінімальний термін ув'язнення для незаконно затриманих українців становить 36 діб. Зараз там перебуває близько 3 тисяч людей із Маріуполя та району. Як зазначив радник мера Маріуполя, людей утримують у жахливих умовах.

- Приміщення наповнені людьми так, що немає можливості лягти. Вимушені стояти і сидіти навпочіпки. На день видають баклажку води на десятки людей. Їжа не щодня. Туалет щодня. Прогулянок на відкритому повітрі не передбачено. Усе це супроводжується допитами, тортурами, погрозами смертної кари та примусом до співпраці. Кому пощастило, через 36 діб відпускають, попередньо змушуючи підписувати якісь папери, - заявив він.

Які саме документи змушують підписувати російські окупанти – невідомо, але передбачається, що це може бути так звана "угода про співпрацю". Також Андрющенко наголосив, що багато людей пропадають безвісти після так званих "допитів".

Фото: t.me/andriyshTime/818

Фото: t.me/andriyshTime/818