23 травня
Завантажити ще

Колихаєв запросив від Офісу президента офіційну заяву про те, що Україна продовжує боротьбу за Херсон

Колихаєв запросив від Офісу президента офіційну заяву про те, що Україна продовжує боротьбу за Херсон
Фото: facebook.com/kolykhaev.igor

Мер тимчасово окупованого російськими окупантами Херсона Ігор Колихаєв просить від влади підтвердження того, що держава не покинула місто та його мешканців, а продовжує боротися за нього. Відповідну заяву він опублікував у Фейсбуці.

- Я знову звертаюся до Офісу президента України та прошу негайного втручання – офіційної заяви від української влади про те, що Україна бореться за свій український Херсон та цінує кожного його мешканця, який не кинув місто на роздратування, - написав херсонський градоначальник.

Як зазначив Колихаєв, місцеві жителі стурбовані інформацією, яка з'явилася у російських ЗМІ про те, що "нова влада Херсона" нібито збирається просити приєднання міста до складу РФ.

- Мені складно коментувати, що в голові у тих, хто ініціює та розповсюджує подібні гучні заяви. Але я достеменно знаю, що херсонці бачать себе виключно у складі України! Ніхто не має права по-тихому приймати за них таке доленосне рішення, такі рішення приймаються виключно жителями Херсонської області і лише у мирний час! - наголосив він.

За його словами, зараз на Херсонщині залишилися патріоти України, які відмовилися кидати свої будинки та продовжують протистояти російським окупантам. Серед них – жінки, діти та літні люди. Колихаєв закликав Офіс президента підтримати людей, завдяки яким у області утримується статус України. Він зазначив, що за подібних заяв ворога місцеві жителі можуть перейти в стан "глибокого розчарування".