Завантажити ще

Кабмін передав мережу автозаправок Glusco компанії "Нафтогаз"

Кабмін передав мережу автозаправок Glusco компанії
Фото: facebook.com/Glusco.Ukraine

Уряд ухвалив рішення про передачу в управління " Нафтогазу " 172 автозаправних станцій Glusco, які пов'язують із підозрюваним у державній зраді народним депутатом Віктором Медведчуком. Про це повідомляється на урядовому порталі.

– У нас є рішення суду, яке передбачає передачу відповідного майна державі. Ми його виконуємо. Позиція тут чітка: активи Росії та пов'язаних із нею компаній в Україні мають перейти нашій державі та працювати на благо нашої країни та всіх українців, - заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

На думку Шмигаля, рішення Кабміну також допоможе у подоланні дефіциту палива.

Компанія Proton Energy Group SA, до якої входить мережа АЗС Glusco, зупинила постачання нафтопродукції на український ринок у березні 2021 року. Тоді на АЗС мережі пройшли обшуки – СБУ заявила про те, що компанія провела масштабну угоду щодо "тіньової" реалізації неякісних нафтопродуктів. Згідно з рішенням суду на корпоративні права компанії, до якої входять автозаправки, накладено арешт.

У грудні ЗМІ писали, що нібито 100% акцій Glusco Energy SA було придбано компанією SNEL Energy Limited, власником якої є Димитріос Аніфантакіс.

Новини по темі: Кабмін Нафтогаз