Завантажити ще

Юлія Тимошенко похвалилася фото з поїздки: Були в селі, гладили котиків

Юлія Тимошенко похвалилася фото з поїздки: Були в селі, гладили котиків
Фото: Instagram \Юлія Тимошенко.

Народний депутат України Юлія Тимошенко з'їздила в регіони - і, здається, вдало. Лідер "Батьківщини" привезла назад до столиці фото з котом, а це, як ніщо інше, здатне підтримати рейтинг політика. Кадр з хвостатим "виборцем" Юлія Володимирівна опублікувала 12 жовтня в Інстаграм.

Як йдеться в інформації на партійному сайті "Батьківщини", користуючись перервою в пленарних засіданнях Ради Юлія Тимошенко з робочим візитом відвідала Сумську область, зустрівшись з населенням і керівництвом кількох невеликих міст і сіл. В одному з них потертися об ноги Тимошенко і прийшов кіт. Невідомо, чи є у Юлії Володимирівни домашні улюбленці і як вона до них ставиться, але місцевого кота вона привітно погладила.

- Були в селі. Гладили котиків, - підписала фотографію Тимошенко.

Юлія Володимирівна з'явилася в цій поїздці в елегантному чорному пальто, білій сорочці, чорних капронових колготках і чорній спідниці довжини міді. Її образ доповнили чорні туфлі на традиційно високих підборах. Улюблена зачіска з низьким хвостом, оптичні окуляри у вишуканій оправі і лаконічні сережки завершили виїзний цибулю лідера "Батьківщини".

Юлію Тимошенко на Сумщині зустрічали люди і коти

Юлію Тимошенко на Сумщині зустрічали люди і коти

Місяць тому Юлія Тимошенко показала романтичну фотографію з чоловіком на честь річниці весілля.

Раніше повідомлялося, що Тимошенко відзначила 22-річчя партії " Батьківщина " підбіркою ностальгічних фотографій. А недавно Юлія Володимирівна посварилася в парламенті з колегою черезмедичного канабісу. До цього ікона стилю української політики показала фото з пробіжки в стилі "ніндзя".