23 травня
Завантажити ще

Єрмак: Євросоюз та НАТО мають зрозуміти, наскільки їм потрібна Україна

Єрмак: Євросоюз та НАТО мають зрозуміти, наскільки їм потрібна Україна
Фото: President.gov.ua

Глава Офісу президента Андрій Єрмак на онлайн-спілкуванні з представниками аналітичного центру European Policy Centre заявив, що Європейський союз і НАТО мають зрозуміти, що їм потрібна Україна настільки, настільки вони потрібні Україні. Без неї ні ЄС, ні Північноатлантичний альянс не будуть сильними. Про це пише сайт президента.

Єрмак заявив, що Україна заслуговує на безпрецедентні механізми щодо вступу до ЄС. За його словами, у червні вже має бути надано статус кандидата, інакше це буде вкрай негативним та неправильним сигналом.

- Сьогодні наша країна, не будучи ні членом НАТО, ні членом ЄС, уже стільки днів стримує одну із найпотужніших армій світу. І сьогодні Євросоюз і НАТО мають нарешті зрозуміти, що наскільки Україні потрібні ЄС та НАТО, настільки НАТО та ЄС потрібна Україна. Я вважаю, що без України сьогодні ні Європейський союз, ні НАТО не будуть сильними, - зазначив Єрмак.

Він також наголосив, що Україна стане одним із засновників та лідерів нової системи безпеки, створеної після війни.

- І ми хочемо робити це разом із нашими європейськими друзями, - додав Єрмак.

Раніше Зеленський у своєму зверненні до українців розповів, що з початку вторгнення Росії в Україну українським захисникам вдалося деокупувати 1015 населених пунктів. Тільки за останню добу наші бійці звільнили від ворога 6 сіл та міст.